China Display glass box body die-casting Manufacturer and Supplier | Yaorong

Display glass box body die-casting

Përshkrim i shkurtër:

1. OEM and ODM parts range Auto parts, electronic parts, furniture parts, home appliance, and other industrial uses. 2. Process: Casting, Machining, Assembly and Surface treatment according to customers We are a factory which is professional on die casting, both die casting molds and die casting parts. Welcome to visit our company, you will believe that our products and service are competitive and trust! To find more, welcome to contact us.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. OEM dhe ODM pjesë varg pjesë auto, pjesë elektronike, pjesë mobilje, aplikim në shtëpi, dhe përdor të tjera industriale.
  2. Procesi: Kallëp, Machining, Kuvendi dhe trajtimin sipërfaqësore në bazë të konsumatorëve

  Ne jemi një fabrikë e cila është profesionale në hedhjes vdesin, dy vdesin hedh moulds dhe vdesin hedh pjesë.

  Mirëpritur të vizitojë kompaninë tonë, ju do të besoni se produktet tona dhe të shërbimit janë konkurruese dhe besim!

  Për të gjetur më shumë, të mirëpritur të na kontaktoni.

  Electrophoresis Die Casting

  Electrophoresis Die Casting


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!