China Display glass box body die-casting Manufacturer and Supplier | Yaorong

Display glass box body die-casting

Краток опис:

1. OEM and ODM parts range Auto parts, electronic parts, furniture parts, home appliance, and other industrial uses. 2. Process: Casting, Machining, Assembly and Surface treatment according to customers We are a factory which is professional on die casting, both die casting molds and die casting parts. Welcome to visit our company, you will believe that our products and service are competitive and trust! To find more, welcome to contact us.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  1. ОЕМ и ODM делови се движат авто делови, електронски делови, делови за мебел, дома апаратот, како и други индустриски намени.
  2. Процес: Лиење, машинска обработка, Собранието и Површинска обработка според клиенти

  Ние сме една фабрика која е професионалец на Леене, и Леене калапи и Леене делови.

  Добредојдовте во посета на нашата компанија, ќе верувам дека нашите производи и услуги се конкурентни и доверба!

  За да дознаете повеќе, добредојде да контактирате со нас.

  Електрофореза Леене

  Електрофореза Леене


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!