China Lamp radiator die-casting Manufacturer and Supplier | Yaorong

Lamp radiator die-casting

Përshkrim i shkurtër:

Ne jemi prodhues të aluminit Die hedh produkt, zink vdesin hedhjes pjesë. Ne kemi makinat tona Die hedh dhe makina CNC për aluminit dhe zinkut produkt material aliazh. Pra, ne jemi profesionistë me alumini tjera dhe zink Alloy Die Kallëp marrjes. Ne jemi të aftë për të hartuar dhe për të prodhuar përpunim mekanik hedh vdesin, dhe ne kemi CNC për makinë pjesët për të përmbushur kërkesën tuaj. Ne gjithashtu të ofruar klientëve tanë me zgjidhje të shquar OEM për të përmbushur një shumëllojshmëri të kërkesave. Ne besojmë tonë ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne jemi prodhues të aluminit Die Kallëp Produkt, zink Die Cast ing Parts. We have our own Die Cast ing Machines and CNC Machines for Aluminum and Zinc alloy material product. So, we are professional with other Aluminum and Zinc Alloy Die Casting making. We are capable to design and produce the Die Casting Tooling, and we have CNC to machine the parts to meet your requirement.

  Ne gjithashtu të ofruar klientëve tanë me zgjidhje të shquar OEM për të përmbushur një shumëllojshmëri të kërkesave. Ne besojmë cilësinë e produktit dhe çmimi do të jetë në gjendje të

  Zmadho fuqinë tuaj konkurrues në tregun tuaj.

  Avantazhet tona:
  1. OEM / ODM
  2. High Precision
  3. High Quality
  4. Konkurruese Çmimi
  5. shpërndarjen në kohë
  6 shërbimi i shkëlqyer klientit

  Produkteve ekran:

   

  Sandblasting hedhjes vdesin

   

  Sandblasting hedhjes vdesin


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!