China Audio die-casting Manufacturer and Supplier | Yaorong

Audio die-casting

Përshkrim i shkurtër:

Procesi: 1. Emri i produktit: OEM alumini vdesin hedhjes pjesë 2. Materialet: të gjitha llojet e aluminit dhe alumini aliazh 3. Dimension: sipas vizatimeve apo mostër 4. Procesi: Drawing → Mold → Die hedh → Deburring → CNC Machining → lustrim → Surface Treatment → Quality Inspektimi → Paketimi 5. Aplikimi: pjesët hedhjes vdesin janë përdorur gjerësisht në industri të ndryshme të tilla si pjesë auto, lightings, mobilje, pajisje të komunikimeve elektronike. Pse na zgjodhet ne? 1. Ne jemi një prodhues të drejtpërdrejtë do të keni ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Procesi:
  1. Emri i produktit: OEM alumini vdesin hedhjes pjesë
  2. Materialet: të gjitha llojet e aluminit dhe alumini aliazh
  3. Dimension: sipas vizatimeve apo mostër
  4. Procesi: Drawing → Mold → Die hedh → Deburring → CNC Machining → lustrim → Surface Treatment → Quality Inspektimi → Paketimi
  5. Aplikimi: pjesët hedhjes vdesin janë përdorur gjerësisht në industri të ndryshme të tilla si pjesë auto, lightings,
  mobilje, pajisje të komunikimeve elektronike.

  Pse na zgjodhet ne?
  1. Ne jemi një prodhues të drejtpërdrejtë kanë vite përvojë në alumini vdesin hedh me çmim shumë të ulët copë.
  2. Të gjitha llojet e trajtimeve sipërfaqësore janë në dispozicion: lustrim, zink plating, nikel plating, Veshje pluhur, e-Veshje, Veshje dip, Veshje fosfat, anodizing, pikturë, etj
  3. Ne mund të sigurojmë trillim, vizatim të thellë, përpunimit, saldim , dhe kuvendi.
  4. Sigurimi i mostrave me dimensione të rëndësishme dhe raportin e inspektimit customizing, certifikim materiale të konsumatorit për vlefshmërinë dhe verifikimin
  5. Ne ofrojmë zgjidhje unike për produktet tuaj në një çmim të arsyeshëm, cilësi të mirë, dhe shërbimin më të mirë.

  Sandblasting hedhjes vdesin

  Sandblasting hedhjes vdesin


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori

   WhatsApp Online Chat!