China Electroplating Die Kallëp prodhues dhe furnizues | Yaorong

Electroplating hedhjes vdesin

Përshkrim i shkurtër:

Products name : Competitive Price Aluminum Alloy Die Casting Service.CNC Machining casting service .Stainless Steel Lost Wax Investment Casting.custom aluminum /stainless steel die  casting fueling components .Aluminum Die Casting Part, Aluminum Casting.Aluminum Pressure Die Casting Electrical Components.Aluminium Die Casting components High Precision Gearbox Component Plating painting Material : Aluminum alloy ADC12 /A380  and etc .  steel alloy /stainless steel , titanium , brass/ copp...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Produktet Emri: Konkurruese Çmimi Aluminum Alloy Die Kallëp Service.CNC Machining hedh shërbimit .Stainless çeliku Lost Wax Investment Casting.custom alumini / çelik inox hedh vdesin duke nxitur komponentët .Aluminum Die hedhjes pjesë, Aluminum Casting.Aluminum Presioni Die Kallëp Components.Aluminium komponenteve elektrike Die hedh Lartë pikturë Precision Gearbox Komponenti Plating
  materiali: Aliazh alumini ADC12 / A380 dhe etj. aliazh çelik / çelik inox, titan, bronzi / bakrit, plastike dhe kështu me radhë
  Trajtim sipërfaqësor : pikturë, veshja, oksid, anodized, veshja pluhur,
  ose sipas të klientit kërkojnë
  mostrat: së pari do të bëjë mostra të dërgojë në provë të konsumatorëve, cilësia pas konfirmuar është në rregull,
  atëherë të bëjë prodhimin
  Paketa:  secila pjesë do të përdorë paketë shkumë, e jashtme është kuti druri ose paletë, të forta produktet e garancisë paketë nuk ka ndonjë dëmtim, plagosur gjatë rrugës transportaion.
  shërbimet: përshtatur, shërbimit OEM / ODM. shërbimit machining
  Aplikacion : pjesëve të automobilave rezervë, pjesë motor, makinë, pjesë këmbimi elektronike etj

  Përparësitë tona:
  1. varg i produktit: Die hedh produkte, si pjesë auto, pjesë motor, pajisje llambë, kopsht ndeshjeve mjet, vegël elektrike, pajisje shtëpiake, etj
  2. MIRË CILËSISË-kanë përparësitë e rëndësishme në punën e forcës, qëndrueshmëri .
  3. RICH Variety & PËRDORIMI gjerë. Të tilla si pajisje elektrike, pajisje mjekësore, ndriçim LED, housewares, Telecom, komunikimit, auto motor, ushtria industrinë e prodhimit pajisjet, etj
  4. çmim të arsyeshëm. Art i hollë me çmim konkurrues.
  5. SHËRBIMI-fortë R & D të shkëlqyer ekip, ekipi i shërbimit profesional Tregtisë së Jashtme, avantazh të përshtatshëm të transportit në të anijeve Sea / Tokë / Air.
  6. Eko-miqësore, të sigurt, të lehtë për t'u përdorur.
  7. Ne do të dorëzojë mallrat në kohë.

  Produkteve ekran:

   

  Plating hedhjes vdesin

  _MG_8183

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!