China Pinup die-castings Manufacturer and Supplier | Yaorong

Pinup die-castings

Përshkrim i shkurtër:

Product Description : Material: titanium alloy Material grade: Gr(1/2/3/4/5) Advantages: PhD design team, professional and experienced production team cooperating with Harbin institute of technology, competitive price and professional technical support Features: precision design, professional investment casting technology, thermo stability,  high strength, nontoxic and odorless, healthy metal Surface treatment: mirror polishing anodic oxidation Color:  titanium original color or...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit :

  materiali: aliazh titani
  klasën material: Gr (1/2/3/4/5)
  Përparësitë: ekipi i projektimit PhD, profesional dhe ekip me përvojë të prodhimit bashkëpunuar me Harbin Institute of Technology, çmim konkurrues dhe mbështetje profesionale teknike
  Features: dizajn precision, profesional teknologji hedhjes investimeve, stabilitetit termo, forca të lartë, nontoxic dhe pa erë, metal shëndetshëm
  Trajtim sipërfaqësor: mirror lustrim oksidimi anodic
  Ngjyrë:  titan ngjyra origjinale ose të përshtatur

  Shërbimet tona:
  1. Pa & fine komponent vdesin hedh dizajn vizatim
  2. makineri të avancuara dhe të shkëlqyer ekipit inxhinieri
  3.One-Stop Processing: I derdhur, vdesin-hedh, përpunimit, duke përfunduar, Packaging.
  4. rigoroz të cilësisë Sistemit të Kontrollit.?
  5. Sasia Precision Pjesë të vogla hedh urdhërojë pranueshme.
  6. tolerancë shumë të ngushtë për pjesë hedh saktësi.
  7. teknikë profesionale dhe përvojë të pasur.
  8. Detalet Paketim si klientin e kërkuar.
  9. OEM & ODM pjesë hedh saktësi në dispozicion.
  10.Owned pjesë hedh saktësi lustrim dhe plating seminar.
  11. QC System: inspektim 100% në dimensione kritike para se të dërgesës.

  oksidohet vdesin hedh

  oksidohet vdesin hedh


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!