China Serov housing of die casting Manufacturer and Supplier | Yaorong

Serov housing of die casting

Përshkrim i shkurtër:

What Can We Do For You?   We specialize in precision machining, from prototype to production runs.  We work with a large variety of metals including aluminum, copper, steel, stainless steel, brass, bronze, and other metals, as well as a variety of plastics including acetal, acrylic, PVC, Teflon, and many other engineering grade plastics. Processing materials aluminium alloy: 5052 /6061/ 6063 / 2017 / 7075 /5083/2024/7050/1100/1101/, etc. copper products: 3602 / 2604 / H59 / H62 / et al. ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Çfarë mund të bëjmë për ju? Ne jemi te specializuar në machining saktësi, nga prototip të shkon prodhimit. Ne punojmë me një larmi të madhe të metaleve, duke përfshirë alumini, bakri, çeliku, çelik inox, bronzi, bronzi, dhe metale të tjera, si dhe një shumëllojshmëri të plastikës, duke përfshirë acetal, akrilik, PVC, Teflon, dhe shumë të tjera të plastikës klasën inxhinieri.

  materialet përpunimit aliazh alumini: 5052/6061/6063/2017/7075/5083/2024/7050/1100/1101 /, etj
  Produktet e bakrit: 3602/2604 / H59 / H62 / et al.
  çelik: 303/304/316/412 / et al.
  aliazh çeliku: çeliku i karbonit dhe vdesin çeliku / çeliku 45 # .: Cr12, pjatë akrilik, çeliku, Teflon, copa bakelite, përpunimin organike qelqi, profile alumini, ABS, copa POM najloni, të tilla si një shumëllojshmëri të përdorur zakonisht përpunimin e materialeve

  Pse na zgjodhet ne?
  Ne kemi fabrikë tona dhe mund të ofrojë produkte me cilësi të mirë dhe çmimet konkurruese
  2. trajnuar mirë dhe me përvojë shtabet për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja.
  3. Koha Short çojë.
  4. Non-standard / standard / OEM / ODM / përshtatur shërbimin e ofruar.
  5. Sasia e vogël është në dispozicion.
  6. Ne mund të projektimit sipas kërkesës së klientit.
  7.Could të jetë e mbushur me kërkesat e klientëve.

  Vulosje Die-hedh


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!