Rreth nesh

PREZANTIM I SHKURTËR
_MG_0515
Guangdong Yaorong Teknologjia Co, Ltd specializuar në projektimin, customizing, prodhimin dhe përpunimin e të gjitha llojet e aliazh alumini vdesin-hedh moulds, aliazh zink vdesin-hedh moulds, moulds Lastic, aliazh alumini vdesin-hedhjes pjesë, aliazh zink vdesin-hedh pjesë , pjesë plastike; Componentsand produkteve të përfunduar i LED dritat e rrugës, gji të lartë, floodlights, dritat tunel, ndeshjeve të tjera commercialand ndriçimit industriale.
Ne u themelua në vitin 2003 me një kapital të regjistruar prej 5 milionë. Jinglun, origjinale emri i kompanisë, mbulon një sipërfaqe prej 10, 000 metra katrorë në Shenzhen. Departamenti ynë i prodhimit është përbëhet nga myk projektimin dhe prodhimin e departamentit, vdesin-hedh departamentit, departamenti makine, injectiondepartment, departamenti pikturë dhe departamentit të kuvendit e gjysëm-të gatshme dhe përfundoi udhëhequr ndeshjeve ndriçim. Në mënyrë që të rritet e biznesit tonë dhe do të ofrojë shërbimin më të mirë për klientët tanë. Ne blerë një pronë industriale në Taishan, Guangdong në vitin 2016 dhe u vendos atje. Ndërkohë, ne kemi një emër të ri i cili është Guangdong Yaorong Technology Co, Ltd Tani të gjitha departamentet e prodhimit kanë emigruar në pronën e re.
VIEW FABRIKEN
_MG_0525
_MG_0576
Linja e re e prodhimit tonë është e pajisur me: Taiwan VTR aliazh zink vdesin-hedh makinës një 88T dhe një 160T, Taiwan VTR aliazh alumini vdesin-hedh makinë dy 280Ts, një 400T, dy 650Ts, dy 800Ts dhe një 1000T, Katër Yizumi injeksion makina derdhur 60T dhe 120T, tetë makinat CNC, 10 makina bluarje, një lartë-speedCNC gdhendje dhe frezë, dy makina bluarje, tre makinat e prerjes tela, tre makina duke shkaktuar, shtatë shpimit dhe të përgjimit makina, dhe një linjë spërkatje.
Tani për tani, linjat tona të produktit përfshijnë, por jo kufizuar në industritë e mëposhtme: ndriçim LED natyrë, ndriçim LED shtëpie, shpërthim-provë ndriçim, ndriçim peizazhit, ekran LED, produktet e komunikimit, pajisjet e transportit, produkte të sigurisë, hardware dhe plastike, elektronike, elektrike pajisje, makineri, elektromekanike, motorike, orkestrim, banjo, e makinave, pajisje sportive, lidhje, mobilje, flokët, veshje peshkim, lodra, dhe produkte të tjera të përshtatur.
Kur myk tejkalon span projektuar jetës, ne mund të kopjoni thelbin dhe të ofrojë shërbimin e mirëmbajtjes falas.
sevice
Nëse dëshironi të dini se çfarë mund të bëjmë për ju, ju lutem na kontaktoni me specifikimet e projektit tuaj dhe ne do të kthehemi tek ju në një mënyrë të shpejtë profesionale. Ju lutem mos harroni gjithë stafi është këtu për të shërbyer ju.
Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne


WhatsApp Online Chat!