RRETH NESH

Ne u themelua në vitin 2003 me një kapital të regjistruar prej 5 milionë. Jinglun, origjinale emri i kompanisë, mbulon një sipërfaqe prej 10, 000 metra katrorë në Shenzhen. Departamenti ynë i prodhimit është përbëhet nga myk projektimin dhe prodhimin e departamentit, vdesin-hedh departamentit, departamenti makine, injectiondepartment, departamenti pikturë dhe departamentit të kuvendit e gjysëm-të gatshme dhe përfundoi udhëhequr ndeshjeve ndriçim. Në mënyrë që të rritet biznesin tonë dhe të ofrojë shërbimin më të mirë për klientët tanë, Ne blerë një pronë industriale në Taishan, Guangdong në vitin 2016 dhe u vendos atje. Ndërkohë, ne kemi një emër të ri i cili është Guangdong Yaorong Technology Co, Ltd Tani të gjitha departamentet e prodhimit kanë emigruar në pronën e re.

LAJME

PRODUCT FUNDIT

WhatsApp Online Chat!