China Lamp radiator die-casting Manufacturer and Supplier | Yaorong

Lamp radiator die-casting

Краток опис:

Ние сме производител на алуминиум Леене производ, цинк Леене делови. Ние имаме свои Леене машини и ЦНЦ Машини за алуминиум и цинк легура материјал производ. Значи, ние сме професионални со други алуминиум и цинк легура Леене одлуки. Ние сме способни за дизајнирање и производство на Леене инструментално, и ние треба да се CNC машина делови за да се задоволат вашите барања. Ние, исто така, обезбедување на нашите клиенти со извонреден OEM решенија за да се исполнат различни барања. Ние веруваме дека нашите ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ние сме производител на алуминиум Леене производ, Цинк Die Cast ing Parts. We have our own Die Cast ing Machines and CNC Machines for Aluminum and Zinc alloy material product. So, we are professional with other Aluminum and Zinc Alloy Die Casting making. We are capable to design and produce the Die Casting Tooling, and we have CNC to machine the parts to meet your requirement.

  Ние, исто така, обезбедување на нашите клиенти со извонреден OEM решенија за да се исполнат различни барања. Ние веруваме дека нашиот квалитет на производот и цената ќе биде во можност да

  Зголемување на вашата конкурентна сила на пазарот.

  Нашите предности:
  1. OEM / ODM
  2. Висока прецизност
  3. Висок квалитет
  4. конкурентна цена
  5. испорака на време
  6. Одлично услуги на клиентите

  Прикажи производи:

   

  Sandblasting Леене

   

  Sandblasting Леене


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!