ЗА НАС

Бевме основана во 2003 година со регистриран капитал од 5 милиони евра. Jinglun, оригинални името на компанијата, зафаќа површина од 10, 000 квадратни метри во Шенжен. Нашето производство оддел се состои од мувла дизајн и производство оддел, умре-кастинг оддел, одделот машина, injectiondepartment, сликарство оддел и одделот за собранието на полуготови и готови предводена осветлување тела. Со цел да се зголеми нашиот бизнис и да се обезбедат подобри услуги за нашите клиенти, Ние купи од индустриска сопственост во Taishan, Гуангдонг во 2016 година и се пресели таму. Во меѓувреме, имаме ново име што е Гуангдонг Yaorong технологија копродукции, Ltd Сега сите одделенија на производство се преселила во нов имот.

ВЕСТИ

најновите производи

WhatsApp Онлајн Chat!